Hakkımızda
![İş Adamı](https://static.wixstatic.com/media/4fa872fd75d046b8a227a5202176ab14.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4fa872fd75d046b8a227a5202176ab14.jpg)
BaÅŸkent validasyon 2021 yılında kurularak Temiz Odalar, Hastane Steril alanları, Ä°laç ve Medikal Üretim Merkezleri , Mikrobiyolojik Laboratuvarlar, Gıda Sanayi ve Hassas odalar gibi yüksek mühendislik deneyimi gerektiren yerlerde ve hijyenik havalandırma sistemlerininde test, muayene ve doÄŸrulama faaliyetleri konusunda ulusal ve uluslararası alanda faaliyetlerini yürütmektedir.
Faliyet kapsamında HVAC sistemlerinin, Biyogüvenlik Kabinlerinin , LAF Kabinleri ve Çeker Ocakların , Otoklav vb sistemlerin muayenelerini konusunda uzman, sektörde tanınan tecrübeli personelleri ve profesyonel ölçüm cihazları ile sektörün beklenti ve ihtiyaçlarını, güvenilir çözümler sunarak muayenelerini mevcut mevzuat ve ilgili standartlar doÄŸrultusunda yapıp uygunluÄŸunu deÄŸerlendirip raporlamaktadır.
BaÅŸkent Validasyon Muayeneleri bağımsız ve tarafsız bir yaklaşımla gerçekleÅŸtirirken, müÅŸteri memnuniyetini saÄŸlayarak tarafsızlık ve bağımsızlıktan ödün vermemeyi ilke edinmiÅŸtir.